תפוקתו של דוד השמש אינה טובה כבעבר?

קצב חימום המים איטי מהרגיל?
התקנת קולט שמש היא בדיוק מה שאתם צריכים!
התקשרו עכשיו לסולרית- דודי שמש וחשמל 072-3258029 והמתקינים בדרך אליכם!

חברת סולרית מציעה מגוון שירותים ומוצרים בתחום המערכות הסולאריות והמים:

  • דוד שמש וחשמל
  • דוד מחליף חום
  • פילטרים ומסנני מים
  • קולט שמש, אביזרים לדודים וקולטים ועוד מגוון פתרונות סולאריים יעילים לחימום מים

הוא כבר לא קולט? – תיקון קולטי שמש

מטרת קולט השמש הוא לקלוט את אנרגיית השמש ולהמירה לחום כדי להרתיח מים לדוודים. דודי שמש, הנמצאים היום כמעט בכל דירה בישראל, מגיעים יחד עם קולטים. בארץ, בה החשמל הולך ומתייקר חדשות לבקרים, שימוש בדוד חשמל הופך להיות יקר מאוד. לכן, יותר ויותר אנשים עוברים לדודי שמש. זאת, במקביל לחוק הדורש מקבלנים להתקין רק דודי שמש בדירות חדשות.

היחידות עשויות לרוב מנחושת או ברזל, מותקנות ליד הדוד ובאמצעות צינורות, הם מחממים את המים ומחזירים אותם לדוד כשהם רתוחים. לדוד יש יכולות לשמור על המים בטמפרטורה גבוהה במיוחד לאורך שעות ארוכות. אחת הבעיות עם קולטים היא שלאחר מספר שנים בשימוש, מאחר וחלק גדול מהם עשוי זכוכית, הם נסדקים או נשברים ומאבדים מהאפקטיביות שלהם. אז, אפשר להחליף אותם בקלות ולהחזיר את זמינות המים החמים.

מגוון רחב לרשותכם

המובילים מבין היצרנים הם כרומגן, אמישראגז ונמרוד. היחידות מותקנות בצמוד לדוד ומספר הקולטים שיותקנו תלוי בגודל הדוד.

לדוודים הקטנים ניתן להתקין לרוב קולט אחד. לפעילות מיטבית-הדוודים הגדולים יותר דורשים שניים.
אנו בחברת סולרית, מציעים תוצרת מגוונת של החברות המובילות בארץ, כולל שירות התקנה.

אם אתם זקוקים לדודי שמש בכלל וקולטי שמש בפרט, התקשרו ונשמח לעמוד לרשותכם .

אנו מבינים את הדחיפות בטיפול בדוד שאינו מתפקד כראוי לכן מקפידים על שירות מהיר ויעיל!

קולטי שמש כרומגן

קולטי כרומגן מיוצרים לעמידה בביצועים ברמה גבוהה: יעילות, תפוקת חום.
לפרטים נוספים

קולטי שמש אמישראגז

משטח הקליטה מורכב מסנפירי נחושת המצופים בציפוי סלקטיבי ציפוי שאיכותו מבטיחה.
לפרטים נוספים
אם קולט השמש שלכם צריך תיקון אתם יודעים שיש לכם על מי לסמוך. אנו בסולרית נעניק לכם את הטיפול הכי אישי ומקצועי שיכול להיות ואתם מוזמנים לבדוק אותנו בעצמכם!

כיצד פועל קולט שמש?

כדי להבין מה בדיוק הבעיה בקולט השמש ולמה הוא מגלה בעיות באופן כללי, כדאי מאוד שתבינו כיצד הוא פועל ומה יכול להשפיע עליו. משמו אמנם ניתן להבין מה האנרגיה שמניעה אותו אך למעשה הוא מורכב יותר מזה. קולט השמש הוא למעשה פאנל סולארי גדול כדי ששטח הפנים שלו יקלוט כמה שיותר מאנרגיית השמש, כאשר בתוכו יש צינורות דקים שיכולים להיות עשויים מברזל או מנחושת. הצינורות הללו בעלי קוטר דק יחסית וזה מה שהופך את חימום המים על ידי השמש ליעיל כל כך. אותם מים זורמים חזרה אל מיכל דוד השמש וכן הלאה כל עוד שיש שמש.

מתי מתאימים קולט שמש מנחושת ומתי מברזל?

  • קולטי שמש מברזל הם קולטים הרבה יותר כבדים וחזקים. למעשה הברזל יכול לעמוד בטמפרטורות נמוכות במיוחד ואינו יכול לקפוא למרות הרגישות של הברזל לקור ולמרות הקוטר הדק של הצינורות. יחד עם זאת, הברזל עמיד מאוד לאורך זמן וחלודה לא אמורה לסכן אותו כי מדובר בברזל איכותי שנועד לפעילות ממושכת.
  • למרות שקולטי הברזל יכולים להיות איכותיים מאוד, בישראל נפוצים יותר הקולטים שעשויים מנחושת. הסיבה לכך טמונה בעמידות של הנחושת בפני תנאי לחות ושמש קיצונית כאשר אקלים זה הולם מאוד את מדינת ישראל. הנחושת מוליכה חום בצורה נהדרת מה שמאפשר לכם ליהנות מדודי שמש יעילים וחסכוניים מתמיד.

תיקון דודי שמש זו כבר לא בעיה

אם אתם צריכים לתקן את דוד השמש בכל חלקיו, כולל בקולט השמש, אתם יכולים ליהנות מהתיקון הכי טוב שיכול להיות ואם אתם דואגים שהחלקים שלו ייהרסו כעבור זמן קצר, אנו נספר לכם שהעבודה שלנו תדאג להעניק לכם אחריות, כך שתהיו בטוחים שזה לא יקרה! בכל מצב אנחנו נהיה שם בשבילכם כדי שלא תדעו מהו יום ללא מקלחת חמה.


למידע על שירות התיקונים שלנו – לחץ כאן

צרו קשר

שעות פעילות

ימים א' - ה' 8:00 - 17:00
יום שישי 8:00 - 14:00

כתובת

העמלים 37, חיפה

מייל

info@solarit.co.il

השאירו לנו הודעה

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם...