יכול להיות שאחרי שנים רבות שהדוד שלכם פועל בצורה נאמנה יגיע הרגע והוא ישבוק חיים. איך אפשר לבחור נכון את הטכנאי שיגיע לתקן ומי יכול לבצע זאת? הנה כמה דברים שכל אחד צריך לדעת בהכנה ליום שבו התקלה הראשונה תצוץ.

לדעת שיהיה שם מישהו בעת תקלת הדוד

את דודי השמש אפשר למצוא כמעט בכל בית בישראל וחשוב מאוד לבחור במתקין מקצועי כך שבעיות יהיו עניין נדיר שלא יטריד אתכם. ההתקנה חייבת להתבצע על ידי מתקין מוסמך מטעם החברה וחייבת להיות מסופקת לכם אחריות לשנים הבאות, כך תדעו שברגע האמת כשתהיה בעיה, יהיה טכנאי דודי שמש שיגיע אליכם מיד כדי לתקן אותה. תיקון דודי שמש בקריות הוא אחד מהעניינים הכי מטרידים למשפחה שמעוניינת לקבל מקלחת חמה עוד הלילה, לפניכם כמה פרמטרים שיעזרו לכם לבחור את הטכנאי המתאים.

איך בוחרים טכנאי שיתקן את הדוד?

  • כדי לתקן את דוד השמש יש צורך להכיר את המערכת. אמנם הטכנאי הוא זה שצריך להכיר אותה לפרטי פרטים אך חשוב מאוד שגם לכם יהיה מושג בסיסי ביותר לגבי הדוד וכך תוכלו להימנע מהונאות למיניהן שנפוצות מאוד בתחום. חוסר ידיעה יכול להיות מכשול גדול בדרך לבחירת בעל המקצוע המתאים כי ברגע שאתם מכירים את החלקים השונים של הדוד ומבינים פחות או יותר היכן הבעיה, אתם יכולים לשאול אותו שאלות ולבחון את מקצועיותו.
  • אחרי שהבנתם מושגים בסיסיים בכל מה שקשור לתיקון דודי שמש חשוב מאוד לבחור טכנאי שמעניק אחריות. אמנם האחריות מוכרת לכם כשקונים מוצר חדש ולמעשה יש לבדוק את האחריות על הדוד מי כאשר יש תקלה מסוימת, כי יכול להיות שמגיע לכם שירות תיקונים חינמי לחלוטין, אך בכל מקרה גם לתיקון אמור להיות אחריות מטעם הטכנאי.

מה המחיר לתיקון דוודים בקריות?

המחיר מורכב ממספר פרמטרים כאשר עוד לפני סוג הבעיה והצורך בהחלפת חלקים חשוב לזכור שמדובר בבעל מקצוע שמגיע אל ביתכם ולכן השעות והימים משמעותיים. אם אתם לא יכולים לסבול את הבעיה של הדוד עוד יום אחד והחלטתם לקרוא לטכנאי ביום שבת, זה יעלה לכם יותר. כמו כן החלפת חלק תעלה בהתאם לסוג החלק והתיקון עצמו נע בין 150 ועד אלפי שקלים בהתאם לבעיה שיכולה להיגמר בהחלפת הדוד.

צרו קשר

שעות פעילות

ימים א' - ה' 8:00 - 17:00
יום שישי 8:00 - 14:00

כתובת

העמלים 37, חיפה

מייל

info@solarit.co.il

השאירו לנו הודעה

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם...