אם הגיע הרגע לתקן את דוד השמש, חשוב שתדעו מה בדיוק עליכם לבצע. יש ערפל רב סביב תיקון דודי שמש והוא נובע עקב העובדה שתיקון הדוד הוא עניין יחסית נדיר. זה הזמן להבין מה צריך לדעת, מה מגיע לכם וממה כדאי להיזהר.

גם הדוד יכול להתקלקל

יש אנשים שחיים במין אשליה שהדוד שלהם לא יכול להיהרס. יכול להיות שאחרי חמש שנים של שימוש נאמן כבר שכחתם את היום שהתקנתם את הדוד, אך כשהוא יתקלקל אתם תיזכרו בו היטב. חשוב לזכור שהדוד הוא מתקן גדול מאוד והמערכת שלו מורכבת, היא כוללת חיבור למים ולחשמל ויחד עם ניצול אנרגיה סולארית התיקון יכול להתבצע עקב מגוון בעיות נרחב. השלב הראשון בביצוע תיקון דודי שמש הוא להבין מה בדיוק התקלקל, אבחון שגם לבדכם תוכלו לבצע בחלק מהמקרים. כמו כן, יש מספר דברים שחשוב לזכור לפני תיקונו.

דברים שחשוב לזכור כשמתקנים את הדוד

  • הדבר הראשון שחשוב לדעת הוא שיכול להיות שהאחריות שלכם עדיין בתוקף. נכון שהדוד הותקן לפני כמה שנים אך חשוב מאוד להיזכר מי בדיוק התקין לכם את זה ולהתקשר לחברה כדי לברר האם עדיין יש לכם אחריות. אם עד היום לא הייתם מסודרים ולא עניין אתכם העניינים הללו זה הזמן לעשות שינוי מחשבתי ולהבין שיום אחד טופס האחריות יהיה שווה לכם הרבה כסף כהוכחה לזכאותכם לקבלת תיקון חינם או במחיר השתתפות סמלי.
  • כדי לתקן את הדוד חשוב לבחון בטכנאי מוסמך ומקצועי. ללא מקצועיות וניסיון יכול להיות שהטכנאי עצמו יבצע דברים רשלניים ופוגעים ולעתים יבצע תיקון רב יותר ממה שבאמת צריך לבצע. זו הסיבה מדוע לפני שאתם מתקנים את הדוד חשוב להבין את הדרך בה הוא פועל וכמה מושגים בסיסיים לגביו.
  • אמינות לפני הכול

    עקב גדולה ומורכבותה של מערכת דוד השמש, קיימת סבירות גבוהה שרבים לא מבינים הרבה בדודי שמש ואת מה שהטכנאי שמגיע אליהם מספר. לכן יש צורך באמון בטכנאי על מנת שהאמון לא התערער, אם כי לא יהיה כיצד לוודא זאת.. אם נוסיף למשוואה גם את מחיר התיקון הגבוה, נגלה מהר מאוד כי האמינות היא החשובה מכל בבחירת טכנאי דודי השמש שיגיע כדי לתקן את הבעיה. חשוב לבחור טכנאי שיש לו המלצות רבות, ניסיון ושם בתחום, כאשר כבר משיחת הטלפון לקריאתו אתם צריכים להתרשם ממנו לטובה.

צרו קשר

שעות פעילות

ימים א' - ה' 8:00 - 17:00
יום שישי 8:00 - 14:00

כתובת

העמלים 37, חיפה

מייל

info@solarit.co.il

השאירו לנו הודעה

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם...