חברת סולרית גאה לספק פתרונות לחימום מים גם לצורך לשימושים בתעשייה.

בעולם התעשייה יש צורך נרחב בפתרונות חימום מים

כשאתם חושבים על דוודים באופן כללי, סביר להניח שאתם חושבים על דודי החימום של הבית. ואכן, השימוש היום יומי של רובנו בחימום מים מתרכז בעיקר בבית שלנו – בחימום של מים עבור מקלחת ולשימוש ביתי באופן כללי. עם זאת, גם בעולם התעשייה יש לחימום מים אפקטיבי תפקידים חשובים מאין כמותם. בתחומים כמו חקלאות, תעשייה כבדה ועוד, יש צורך במים חמים ומורתחים עבור הפעלה של מכונות שעושות שימוש בקיטור ועבור השימוש במים עצמם – בין אם עבור שטיפה ובין אם כחלק מתהליך הייצור. לכן, יש צורך בהתאמה של פתרונות חימום מתקדמים ויעילים ברמה הגבוהה ביותר, וכעת נגע במה הם בדיוק הפתרונות האלה.

בין הפתרונות שנשמח להציע לכם ולהתקין עבורכם:
קולטים ודוודים לרפתות ולמחלבות

בתחום החקלאות ישנו צורך נרחב במים חמים, בעיקר עבור מטרות פרקטיות של שטיפה ושל סטריליות ברפתות ובמחלבות. אם אתם רוצים להבטיח שיהיו לכם מים חמים בהיקף נרחב, בצריכה אנרגטית יעילה באופן מקסימלי ובמחיר הוגן, אתם זקוקים לשירות שלנו.

פתרונות יצירתיים וזולים לחימום מים לצימרים ולמלונות בוטיק

כשאורחים מגיעים להתארח בצימר או במלון קטן ואיכותי, הם מצפים כמובן למים חמים במקלחות ובברזים שלהם. עם זאת, כמנהלים של עסקים כאלה אתם צריכים לדעת כיצד להבטיח שתמיד יהיו מים חמים בצורה יעילה וכמה שיותר חסכונית. הדבר מתאפשר באמצעות פתרונות החימום של סולרית.

דודי שמש שיחממו את המים למקלחות למפעלים ולמוסדות

כאן כבר מדובר ברווחה של עובדים, ומדובר בחלק חשוב מאוד מהניהול היום יומי של עסקים כמו מפעלים או מוסדות שבהם העובדים מבלים זמן רב, או אולי אפילו מתגוררים במקום. רק חימום איכותי ויעיל של מים באופן קבוע מבטיח לעובדים תנאי מחייה ומגורים איכותיים, בהתאם לצרכים שלהם ושלכם.

פתרונות נוספים

עבור כל תחום שבו יש לכם צורך בחימום מים, אנחנו נדע למצוא את הפתרון החסכוני והמתאים לכם. הצטרפו עוד היום לאינספור לקוחות שהורידו את חשבון החשמל בעשרות אחוזים!

חשוב מאוד לייעל את השימוש האנרגטי בעסק שלכם

לאורך השנים התאמנו פתרונות מעולים למקומות גדולים שהשתמשו בדודי חשמל ושילמו הון עתק לחברת החשמל מדי חודש. המומחים ישמחו להיפגש עמכם, להכיר את צורכיכם לעומק, ולהתאים לכם את דוד שמש אידיאלי. אנחנו מתמחים בהמרת דודי חשמל אל דודי שמש ומערכות קיימות למערכות על ידי קולטים ועוד. כל אלה כאמור חוסכים באופן משמעותי את הוצאות החשמל ומשתלמים מאוד בטווח הקרוב וגם בטווח הרחוק.נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם בהתאמת פתרון לחימום כמויות מים גדולות במיוחד.

צרו קשר

שעות פעילות

ימים א' - ה' 8:00 - 17:00
יום שישי 8:00 - 14:00

כתובת

העמלים 37, חיפה

מייל

info@solarit.co.il

השאירו לנו הודעה

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם...