מעוניינים לחזור הביתה כשהמים בדוד כבר חמים? שוב שכחתם לכבות את הדוד? רוצים לחסוך בהוצאות החשמל? טיימרים ומפסקים יעזרו לכם להשיג את כל המטרות הללו.

טיימרים ומפסקים משמשים למשימות שונות:

  • להפעיל ולכבות את דוד השמש בזמנים קבועים ורצויים
  • התאמה טובה של אספקת המים החמים לצורכי הבית
  • חיסכון בחשמל ומניעת הפעלה מיותרת של דוד החשמל

הטיימרים שלנו משרתים אתכם היטב

חברת סולרית משווקת ומתקינה טיימרים (שעוני שבת) ומפסקים איכותיים תוצרת גרוסלין גרמניה. המפסקים והטיימרים מתאימים לכל סוגי השקעים הקיימים ומגיעים בגדלים משתנים. חשוב לציין שטיימר לדוד הינו פתרון יעיל לחיסכון בחשמל, ומאפשר קבלת מים חמים באופן קבוע. אתם יכולים לתזמן את מועד הפעלת הדוד בהתאם לנוחות שלכם, זאת מבלי שתצטרכו ללחוץ פיזית על מפסק הדוד.

חוסכים בחשמל

טיימרים ומספקים אחראים הן על הדלקה והן על כיבוי הדוד, והמשמעות היא שגוף החימום עובד במשך הזמן הדרוש ולא מעבר לכך. המשמעות המיידית של פעילות חכמה זו היא חיסכון בחשמל והפחתה משמעותית בחשבון החשמל. הדוד החשמלי זקוק לאנרגיה רבה, ולכן הפחתה בשעות פעילותו באה לידי ביטוי בחשבון החשמל בצורה בולטת ביותר.

שומרים על גוף החימום

גוף החימום של דוד חשמל צפוי להישחק ולהיחלש עם הזמן, וככל שהוא יפעל יותר, כן תהליך זה יהיה מהיר יותר. אם כן, יש להימנע מהפעלה מיותרת של דוד החשמל – וכאן בא לעזרתכם הטיימר, שיפסיק את פעילות הדוד כשאיננה חיונית. בצורה זו תוכלו לשמור על דוד החשמל שלכם תקין לאורך זמן.

חברת סולרית מתמחה בשיווק והתקנה של מוצרי איכות נלווים לדודי חשמל. אצלנו תמצאו טיימרים ומפסקים איכותיים, המתאימים למגוון שימושים.

צרו קשר

שעות פעילות

ימים א' - ה' 8:00 - 17:00
יום שישי 8:00 - 14:00

כתובת

העמלים 37, חיפה

מייל

info@solarit.co.il

השאירו לנו הודעה

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם...