לא יכולים להתקין דוד שמש בבית שלכם? יש לנו פתרון עבורכם!

מערכות סולאריות מותקנות בדרך כלל בבתים משותפים, היות ולא ניתן להתקין דוד שמש רגיל כתוצאה ממרחק גדול בין הדירה לגג. מצב זה מחייב התקנה של חוות קולטי שמש משותפת בגג הבניין, והדוודים מותקנים בתוך הדירה או בסמוך אליה. במערכת סולארית זו, קיימים מספר אלמנטים אשר לא קיימים במערכת דודי שמש רגילה, אלמנטים אלה אחראים על סחרור המים החמים, שהתחממו על ידי קולטי השמש שמוצבים בגג הבניין בחזרה אל הדוודים בדירות.

במערכות מרכזיות, הדוודים שמותקנים בדירות הינם דוודים מסוג מחליף חום בלבד, דוודים אלה מותאמים לעבודה של יחידות אלו. כמו כן, קולטי השמש, הצנרת והאביזרים הנוספים הינם בדר"כ ציוד משותף לכל דיירי הבניין.
עיקר התמחותה של חברת סולרית הינה בהתקנה, אחזקה ותיקון מערכות סולאריות מרכזיות.

מהן מערכות סולאריות מאולצות?

מערכות אלו נקראות מערכות מאולצות כיוון שהן דוחפות את המים, ומאלצות אותם להגיע ליעדם גם אם מרוחק, וגם אם נגד כיוונם הטבעי.

מערכות מאולצות מותקנות במקרים בהן אין מספיק מקום על הגג לכל דודי השמש של הדירות במבנה, או במקרה בו הדירה נמצאת במרחק רב מהדירה.

כיצד פועלות מערכות אלו?

מה שמאפשר את זרימת המים במערכות היא משאבת סחרור שתפקידה להעביר מים חמים מהקולט אל הדוד. התקנה של מערכת מסוג זה מאפשרת לקולטי השמש להיות מרוחקים מדודי השמש, ועדיין לעשות את עבודתם.

יתרונות מערכות סולאריות

יתרונן של מערכות מסוג זה הוא במניעה של הצטברות אבנית, דבר שעוזר לשמור על המערכת ועל קולטי השמש לאורך זמן. מעבר לכך, העובדה שאין צורך בהתקנתם של עשרות דודי שמש על גג הבית תורם למראה האסתטי של הסביבה, דבר שהופך את המערכות לפופולאריות מאוד, בעיקר במבנים חדשים.

חברת סולרית מתמחה בהתקנה אחזקה ותיקון של מערכות סולאריות מאולצות. לחברה ניסיון וותק רב בתחום, ונשמח לעמוד לרשותכם.


לקריאה נוספת על מערכות סולאריות – לחצו כאן

צרו קשר

שעות פעילות

ימים א' - ה' 8:00 - 17:00
יום שישי 8:00 - 14:00

כתובת

העמלים 37, חיפה

מייל

info@solarit.co.il

השאירו לנו הודעה

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם...