התקנת דודי חשמל היא אחד הצעדים החשובים ביותר שיספקו לכם דוד איכותי ואמין ביותר. אנחנו בסולרית נדאג שתקבלו את ההתקנה הכי טובה שיש ונסביר לכם בדיוק מדוע הבחירה בנו היא הטובה ביותר שתוכלו לבצע.

מדוע ההתקנה של דוד החשמל חשובה מכול?

בכל בית בישראל יש דוד חשמל כי למרות שהמדינה שלנו קיצית וחמימה ברוב ימי השנה, לא תמיד זה כך ובסופו של דבר יעלה הצורך להפעיל את גוף החימום החשמלי כדי ליהנות ממקלחת חמה ונעימה. כולם מתעסקים בבירור אחרי הדוד הכי משתלם, הכי חסכוני והכי עמיד שיש, אך למעשה ההתקנה היא אחד החלקים הכי חשובים. אם ההתקנה לא תתבצע בצורה נכונה ומקצועית, הדוד עלול להיפגע בהמשך, החיבורים עלולים להיות לא יציבים, חוטי החשמל עלולים להיות מסוכנים ויכול להיות שהדוד לא יעבוד בצורה יעילה.

מדוע התקנת דודי חשמל עושים עם סולרית?

  • אנו בסולרית דואגים לכם וחלק מהדאגה הזו היא גם הרצון שתבינו מה אנו עושים. יש הרבה בעלי מקצוע וביניהם בעלי מקצוע מתחום דודי השמש, שיפעלו בגג ביתכם, יתקינו ויתקנו, ולכם בכלל לא יהיה מושג מה הם מבצעים. לנו בסולרית חשוב שתהיו חלק מהתהליך ונדאג לספר לכם בשפה נוחה מה אנו בדיוק עושים, מה ההשלכות של הכול, אלו אפשרויות יש וכמובן שכול תמיד גלוי מההתחלה ועד הסוף.
  • כשאנו מדברים על שירות אמין ומקצועי תהיו בטוחים שעוד לא הבנתם על מה אנו מדברים. אצלנו כול עובד מחזיק ברישיון המתאים וברמת הניסיון שעומדת בסטנדרטים הגבוהים שלנו, כאשר שירות אדיב ויחס אישי הם דברים שכל אחד יודע מהרגע שהוא התחיל לעבוד אצלנו. זה הכוח שלנו, השירות שנותן ללקוחות להרגיש באמת בבית ואלו לא רק מלים.

ההתקנה שתמנע את כל הבעיות

אצלנו לא מתקינים בפזיזות, אצלנו מתקינים דודי שמש ביסודיות. רק מחשבה עמוקה ותכנון קפדנית מראש ישמרו על דוד החשמל שלכם איכותי ותקין למשך שנים רבות, וכדי שתרגישו בטוחים עד מלוא האחוזים אנו מעניקים לכם אחריות מלאה על הכול לשנים הבאות!
אתם יכולים להיות רגועים כשאתם בוחרים בסולרית, פנו אלינו עוד היום ונעמוד לשירותכם בכל נושא ולכל שאלה!

צרו קשר

שעות פעילות

ימים א' - ה' 8:00 - 17:00
יום שישי 8:00 - 14:00

כתובת

העמלים 37, חיפה

מייל

info@solarit.co.il

השאירו לנו הודעה

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם...