בין מוצרינו ניתן למצוא דודי שמש של היצרנים המובילים בישראל : כרומגן ואמישראגז סולארי (ראנד). הגדלים נעים בין 80 ליטר ועד 300 ליטר, אחריות היצרנים נעה בין שנים ל-8 שנים, אחריות על ההתקנה של סולרית הינה שנתיים.

בית שעל גגו לא ניתן להתקין דודי שמש מעל הקולטים כנדרש מבחינה ארכיטקטונית ואסתטית, מתקינים מערכת מאולצת עם יחידה מחליפת חום. במערכות מאולצות נעשה שימוש גם באתרים של מוסדות וארגונים שעל גגם מותקנת חווה של קולטים ואילו הדודים מותקנים בנפרד.

מערכת סולרית מאוצת

במערכת סולרית מאולצת מותקן דוד עם מחליף חום. בין הקולטים ליחידת החימום מותקנת משאבה ומערכת צינורות. המשאבה מזרימה את המים החמים מהקולטים לדוד במערכת סגורה. המים מתחממים ומים קרים מוזרמים ממנו לחימום על ידי הקולטים.
אם אי אפשר להתקין דוד שמש על גג ביתכם, לנו יש פתרון הולם. אין שום סיבה שלא תוכלו ליהנות ממים חמים במקלחת בכל זמן שרק תרצו. לפרטים נוספים אנו נסביר לכם מה צריך לעשות וכמובן נבצע את כל השלבים עם הסבר מלא על דרכי הפעולה.

מחליף חום כרומגן

כרומגן מייצרת דודי מחליפי חום שמש וחשמל (ספירליים) מפלדה איכותית המצופה באמאייל.
לפרטים נוספים

מחליף חום אמישראגז

מחליפי חום של ראנד מיוצרים מפלדות מערביות איכותיות בתהליך ייצור אוטומטי תוך.
לפרטים נוספים

הפתרון: דוד עם מחליף חום

דודי שמש הם נכס חשוב לכל בית בישראל אך יש בתים שלא יכולים ליהנות מההתקנה הרגילה. דוד עם מחליף חום הוא פתרון מהפכני שיכול לעזור לכם ליהנות ממים חמים מתי שאתם רוצים גם כשפני השטח לא מאפשרים זאת. מחליף חום הוא למעשה מתקן קטן שיכול להגיע בצורת פלטות אך בדודי שמש נפוץ מאוד בצורת ספירלה והוא למעשה מעביר את החום בין שני זרמים, שיכולים להיות אוויר ומים בכל הווריאציות האפשריות. בדודי שמש ההחלפה מתבצעת בין מים למים וכדאי להבין כיצד מתבצעת הפעולה.

כיצד דוד עם מחליף חום פועל?

  • ישנם מצבים רבים שבהם אי אפשר למקם את דוד השמש במקום המסורתי, על הגג, ולכן יש צורך למקם אותו בתוך הבית. במצבים כאלו לא ניתן לחמם את המים באנרגיה סולארית כי היא לא נכנסת לתוך הבית באותה כמות כמו שהיא מגיעה לגג. כדי לא להסתמך על חימום חשמלי בכל פעם יש צורך בהולכת החום עד למיכל עצמו.
  • כדי להוליך את החום יש צורך בצינורות נחושת או ברזל שיוליכו אותו בצורה טובה בלי לבזבז חום בדרך וזה למעשה מה שקורה במחליפי חום קלאסים. עם זאת, בדוד השמש המים החמים זורמים עד למיכל שנמצא בתוך הבית ולמרות שהם לא באים עם המים שבתוכו במגע, הם מחממים אותם בזכות הצורה הספירלית ושטח הפנים הרחב.
  • המים מתחממים בגלל החום שעובר אליהם ולאחר מכן המים שבקולט חוזרים חזרה אל הגג. במצבים בהם לא ניתן למקם קולט יש מגוון פתרונות יצירתיים.

למי יכול לעזור דוד שמש עם מחליף חום?

יש מגוון רחב של לקוחות שלא יכולים להתקין דוד שמש על גג ביתם, כמו למשל גגות משופעים, גגות רעפים, גגות שאין בהם מקום פנוי או תשתית מתאימה שתהיה יציבה או דירות בבנייני רבי קומות גבוהים במיוחד.

צרו קשר

שעות פעילות

ימים א' - ה' 8:00 - 17:00
יום שישי 8:00 - 14:00

כתובת

העמלים 37, חיפה

מייל

info@solarit.co.il

השאירו לנו הודעה

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם...