סולרית – מפיצת פלטינום של חברת כרומגן ואמישראגז

הדוד המותקן בבית שלכם הוא חלק חשוב ביותר מאורח החיים היום יומי שלכם. רק דוד תקין ואיכותי, שנותן לכם מים חמים בכמות שנחוצה לכם ובצורה יעילה וחסכונית, יכול לסייע לכם להבטיח את איכות החיים הנחוצה ממנו בבית שלכם. משום כך, חשוב תמיד לבחור במוצרים האיכותיים ביותר שתוכלו למצוא בשוק ושיכולים להתאים לכם, ולפנות לחברה מקצועית עבור ההתקנה של אותם דודי איכות בבית שלכם. אצלנו בסולרית הגעתם למקום הנכון.
החברה משווקת ומתקינה דודי שמש ודודי חשמל ומגוון מערכות סולריות באזור הצפון, של מיטב היצרניות המובילות בישראל ובעולם כולו. המוצרים השונים עומדים בתווי תקן ישראליים ובינלאומיים. בנוסף, סולרית מתמחה בהתקנת קולטי שמש תרמו-סולריים, אשר עושים שימוש באנרגיה סולרית לצורך חימום מים. אנו מוכרים ומשתמשים אך ורק במוצרים בעלי איכות גבוהה ומפרט טכני מתקדם אשר עומדים בתקני האיכות והבטיחות מחמירים וקפדניים.

התקנת מערכות סולאריות ודודי שמש בצפון

חברה משווקת מגוון מוצרים ואף מציעה לקהל לקוחותיה בצפון שירותי התקנה, תחזוקה ותיקון של דודי איכות ושל מוצרים רבים אחרים. על כל מוצר תקבלו אחריות, משנה אחת ועד 10 שנים, למען הביטחון והשקט הנפשי שלכם כדי שתדעו שבמידת הצורך – יש למי לפנות. אנחנו לא טכנאי דוודים מהסוג שיבואו לבצע תיקון דודי שמש או חשמל בבית שלכם ואחר כך לא תוכלו למצוא אותנו אם תתרחש תקלה כזו או אחרת.

אנחנו אחראיים לעבודה שלנו בצורה מלאה והדבר צריך להעיד לכם על רמת הביטחון שיש לנו באיכות העבודה שלנו. החברה מתגאה במתן מענה שירות מהיר ויעיל, כך שגם אם ישנה תקלה דחופה כזו או אחרת שמשבשת את שגרת החיים בבית שלכם, אנחנו נדע לטפל בה בצורה המהירה והיעילה ביותר. נשמח לקבל כל פנייה, ולשלוח אליכם טכנאי דוודים, שייבצע עבורכם התקנה או כל פעולה נדרשת.


פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים אודות השירותים והמוצרים שלנו.

צרו קשר

שעות פעילות

ימים א' - ה' 8:00 - 17:00
יום שישי 8:00 - 14:00

כתובת

העמלים 37, חיפה

מייל

info@solarit.co.il

השאירו לנו הודעה

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם...