החלפת דוד שמש - סולרית מפיץ ומתקין מורשה

איך תדעו שאתם צריכים להחליף דוד שמש?

אין כל ספק שחשיבותו של דוד השמש עבור הבית שלכם היא גבוהה ביותר. כפי שאתם בוודאי יודעים, דוד השמש הוא זה שמחמם את המים בתשתית הביתית שלכם, ולאורך רוב השנה הוא עושה זאת ללא התערבות שלכם ובלי שהדבר יעלה לכם שקל, ומדובר פה במרכיב משמעותי של איכות החיים שלכם. עם זאת, דודי שמש הם לא מכשירים שיכולים להמשיך לעבוד לנצח, ועם השנים הם צוברים בלאי ושחיקה, עד השלב שבו אין מנוס ויש צורך להחליף את דוד השמש בבית שלכם. תדעו שזה המצב כשחימום הדוד כבר לא יעבוד היטב, או שצריכת המים שלכם תהיה גבוהה מהרגיל והדבר יעיד על דליפה – וטכנאי דודי השמש שלכם יוודא זאת עבורכם.
 

כיצד מחליפים דוד שמש בצורה מקצועית ונכונה?

מה צריך להחליף?

ראשית, כשאתם צריכים לבצע החלפת דוד שמש, כדאי להבין מה בדיוק צריך להחליף, משום שדוד השמש הוא מערכת עם רכיבים רבים. לרוב, החלפת דודי שמש מלאה היא למעשה החלפה של מכל המים עצמו של הדוד, שהוא החלק הגדול והבולט בו. עם זאת, בהחלט יתכן כי צריך לבצע רק החלפת דוד שמש או גם של קולטי השמש, של מערכת הצינורות או של גוף החימום של דוד השמש, וכדאי להבין מה בדיוק דורש החלפה בכדי לבצע את התהליך נכון.
החלפת דוד שמש

איך מחליפים נכון?

 
בכדי להחליף דודי שמש בצורה נכונה, אתם זקוקים לשירות מקצועי שמתמחה בתחום. התהליך הזה דורש הבנה מלאה של המערכת, וחיבור זהיר של התשתיות השונות שלה – החל בחיבור של מכל המים לצינורות המובילים את המים לקולטני השמש וחזרה מהם, דרך חיבור לתשתית הצנרת הביתית, ועד חיבור מקצועי של גוף החימום של הדוד. כל שלב הוא הכרחי עבור העבודה התקינה של הדוד בסוף התהליך, ויש לוודא כי הדבר מתבצע היטב.

סולרית – השירות האמין ביותר בתחום דודי השמש

אם הגעתם למסקנה שאתם צריכים להחליף דוד שמש, סולרית ידאגו לכל מה שנחוץ לכם בתהליך הזה. אנחנו נתאים לכם דוד חדש ואיכותי שעונה על הצרכים בבית שלכם באופן מדויק, ונדאג להתקנה שלו מקצה לקצה בכדי שתיהנו מדוד חדש ותקין.
המומחים שלנו להחלפת דודי שמש בחיפה והסביבה מחכים לכם! צרו קשר או התקשרו: 072-3258029