חוסכים באנרגיה עם דוד שמש

במדינה חמה כמו ישראל, אנחנו צריכים להתייחס לחום השמש ולאנרגיה שהיא מייצרת לא כאל נטל, אלא כאל משאב אנרגטי לכל דבר ועניין. הדבר יכול להיות משמעותי גם בקנה מידה לאומי ממש, כשאנחנו עוברים להשתמש יותר ויותר באנרגיה סולארית מתחדשת במקום משאבים בזבזניים יותר וגם במשק הבית של כל אחד ואחד מכם. מעוניינים ליהנות מכל היתרונות שיש לאנרגיית השמש להציע לכם? אם כן, הגעתם למקום הנכון.

חברת סולרית פועלת למען קידום החיסכון בצריכת החשמל וייצור אנרגיה ירוקה – אנרגיה סולארית. החברה מתמחה בשיווק, בהתקנה, בתחזוקה ובמתן שירות לדוד שמש ולמערכות סולאריות לחימום מים ומזמינה גם אתכם להצטרף למהפכה הירוקה.

חברת סולרית – התקנה וטיפול בדוד שמש , שירות ששם אותך במקום הראשון

חברת סולרית גאה ושמחה להעמיד לרשותכם למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום. אצלנו תוכלו ליהנות משירותים בסטנדרטים הגבוהים ביותר:

  • התקנת דודי שמש – מתוצרת החברות המובילות בתחום השימוש שלכם בדוד השמש והאיכות שלו לאורך זמן מתאפשרים רק אם מדובר בדוד שמש איכותי, מחברה שמתמחה בייצור מוצרים ברמה הגבוהה ביותר בתחום. אנחנו עובדים עם המוצרים של כרומגן ואמישראגז – החברות המובילות בתחום דודי השמש בישראל כיום, והדבר מבטיח לכם עבודה איכותית של הדוד לאורך שנים.
  • תיקונים – כמו עם כל מוצר אחר, גם בדוד השמש תצטרכו לבצע תיקונים תקופתיים ואתם צריכים כתובת אמינה שמעניקה לכם אחריות עבור התיקונים האלה. אנחנו בסולרית מתחייבים לכל לקוח לתיקונים מקצועיים שיבטיחו לכם זמן רב עד התיקון הבא.
  • טיפול למניעת הצטברות – אבנית במכל – בכדי להבטיח את היעילות של דוד השמש ושל גוף החימום לאורך זמן, אתם צריכים למנוע הצטברות אבנית, ועם הטיפול שלנו אתם תבטיחו בדיוק את זה.
  • מכירת מוצרים נלווים – כמו מאיצי חום ותרמוסטט והתקנתם.

דודי שמש מתקינים רק דרך סולרית

אצלנו תוכלו לרכוש דוד שמש מתוצרת החברות המובילות בישראל: כרומגן ואמישראגז סולרי (ראנד). המוצר ניתן להתקנה על כל סוגי הגגות, במצב מאונך או מאוזן. ניתן להזמין את היחידה בכל נפח, החל מ- 80 ליטר ועד 300 ליטר. על כל דוד שמש ניתנת אחריות יצרן, הנעה בין 5 שנים ל- 8 שנים. בנוסף, חברת סולרית מעניקה אחריות על ההתקנה למשך שנתיים.

דודי שמש כרומגן

מיוצר מפלדה איכותית המותאמת לציפוי באמאייל, דבר המבטיח 100% בטיחות בפני
לפרטים נוספים

דודי שמש אמישראגז

מיוצרים מפלדות איכותיות בתהליך ייצור אוטומטי תוך שימוש בטכנולוגיות.
לפרטים נוספים

צרו קשר

שעות פעילות

ימים א' - ה' 8:00 - 17:00
יום שישי 8:00 - 14:00

כתובת

העמלים 37, חיפה

מייל

info@solarit.co.il

השאירו לנו הודעה

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם...