מערכת נימרוד

 
נימרוד
מערכת נימרוד מורכבת מדוד שמש נימרוד :
כל צינורות הדוד הם מסוג סקדיול 40, צינורות ללא תפר הלחמה, שכולם עברו ציפוי באמאיל.
צינורות סקדיול הם בעלי אורך חיים גבוה פי כמה מזה של צינורות רגילים שמועדים להחלדה. בנוסף, בכל דוד הנמצאת גם הגנה קטודית, אנודת מגנזיום מיוחדת שמונעת אף היא קורוזיה מן הדוד ומרכיביו.
 
מערכת נמרוד
 
גוף הדוד מוכנס לתוך מעטפת חיצונית שנצבעה משני צדדיה בצבע קלוי בתנור למניעת קורוזיה (חלודה) ולהגנה מפגעי מזג האוויר, ולכן היא עמידה לאורך שנים. מסביב לגוף מוזרק בידוד פוליאוריטן איכותי שחוסך אנרגיה ומונע ביעילות איבוד חום מהמים, הכיפות מיוצרות מלוחות פלדה בעובי 4 מ"מ. לכן דודי שמש נימרוד עמידים יותר ושומרים על חום המים לזמן רב יותר וחוסכים המתנה מיותרת לחשמל. התקן הישראלי לדודים הינו תקן רשמי מחייב ועם זאת קיימות דרישות רבות בתקן שבהן מפעלי נימרוד נותנים הרבה יותר.
בכל דוד שמש המותקן בעמידה של חברת נימרוד מורכב גוף חימום ומאיץ חום בעל תו תקן כסטנדרט וללא תוספת מחיר, שנותן פתרון בטוח, מהיר וחסכוני לחימום מהיר של המים.

קולט שמש נימרוד

בנימרוד קיים מבחר גדול של קולטי שמש: קולטים עם מסגרת מפח וקולטים איכותיים מדגם "קולקטאור". קולטים שצוותי המחקר והפיתוח של נימרוד הצליחו לפתח בעזרת חומרי גלם מעולים ובעזרת טכנולוגיות מתקדמות. הקולטים בנויים ממסגרת אלומניום צבעונית עמידה בפני קורוזיה וגב פי.וי.סי ובידוד פוליאוריטן

הקולטים בעלי צנרת נחושת או סקדיול המוצמדים ללוח קליטה מסרטי נחושת או כנפי המצדה מפח. הקולטים של נימרוד מתאימים למערכות סולאריות תרמוספוניות, למערכות מאולצות ולמערכות צללית נמוכה ועמידים בפגעי מזג אוויר קשים.
יצרן : נימרוד
נפח דודי שמש (ליטר) : 80, 120, 150, 200
אחריות יצרן לדוד : 5 שנים
אחריות יצרן לקולט : 5 שנים
אחריות גוף חימום : שנה
אחריות התקנה : שנתיים