התקנת דוד בצפון

פתרונות לחימום המים – פונים אך ורק לסולרית!

 
חימום מים זה סולרית

כבר יותר משלושה עשורים אנחנו מציעים שירותי התקנה ותיקון דודי שמש בצפון ומשרתים לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים. אנחנו מתמחים בעיקר התאמת דודי שמש לכל מטרה שהיא, החל מדוד שמש לשימוש אישי-משפחתי ועד לדוד שמש לצרכים תעשייתיים.

לפני כל דבר אחר, אנחנו מבינים את החשיבות של חימום המים ושל הדוד שלכם עבור שגרת החיים היום יומית שלכם. לחזור לבית שלכם בסוף יום עבודה ארוך או בסוף יום לימודים ממושך ומתיש ולהתקלח במים חמים – זה לא מותרות, זה צורך בסיסי בחיי היום יום שלכם. עם זאת, במקרים רבים מדי אנשים מתקינים דודים שאינם מתאימים לבית שלהם מבחינת צריכת המים החמים וכן מבחינת צריכת האנרגיה של הדוד. במצב כזה, אתם עשויים לפגוש בחשבון חשמל מרתיע בסוף החודש, אנחנו כאן בשביל לעזור לכם לבחור לא רק במערכת שתאפשר לכם לחמם מים בצורה איכותית, אלא גם בצורה יעילה מבחינה אנרגטית. כשזה נוגע להתקנת דוד בצפון – בין אם מדובר בדודי שמש ובין אם בדודי חשמל – אנחנו השירות שאתם מחפשים.

השירותים השונים שלנו

שיווק והתקנה של דודי שמש תוצרת כרומגן ואמישראגז

המוצרים שאנחנו משווקים ומתקינים אצל הלקוחות שלנו הם מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, עם תו התקן המחמיר ביותר מבחינת האיכות שלהם והצריכה האנרגטית שלהם, עם אמינות של חברות מובילות בשוק חימום המים בארץ ובעולם. אנחנו לא משאירים מקום לטעויות בכל מה שנוגע לדודים שמותקנים בבית שלכם ומבטיחים לכם התאמה אידאלית של דוד מבחינת נפח המים שבו ומבחינת איכות הפעולה שלו, עבור הצרכים שלכם.


התקנת ציוד נלווה לדודי שמש וחשמל

 
 
התקנה ושירות בכל הנוגע לדודים, לא מתחילות ונגמרות רק בהתקנה של הדוד עצמו. אנחנו יודעים גם להתקין ולהתאים את הציוד הנלווה הנחוץ עבור הדוד שלכם, בכדי להבטיח שימוש איכותי בו לאורך זמן. בין אם מדובר ברכיבים שתפקידם לשפר את הצריכה האנרגטית שלו, החימום שלו, או שמדובר בהחלפה של פילטרים או מלאכות אחרות הנחוצות עבור העבודה התקינה של הדוד – אנחנו יודעים לתת את השירות ההיקפי שנחוץ עבור כל דוד.


 
התקנת דוד שמש וחשמל
 

תחזוקה שוטפת למערכות סולריות לחימום המים

מערכות סולאריות לחימום מים, או במילים אחרות דודי שמש, דורשות תחזוקה שוטפת בכדי לשמור על היעילות שלהם לאורך זמן. גם זה שירות שאנחנו יודעים לספק ואנחנו עושים זאת בצורה המקצועית ביותר, עם טיפול מקצועי הן בקולטני השמש והן בדודים עצמם. דודי שמש צריכים לחסוך לכם לא מעט כסף בחימום המים שלכם, כשהם מבוססים על חום השמש ולא על הדלקת הדוד החשמלי – ואנחנו כאן בכדי לוודא שהם אכן יעשו זאת עם שירות תחזוקה שוטפת.


ייעוץ מקצועי מהמומחים שלנו לכל מטרה

 
צוות המומחים שלנו הוא המוביל בתחומו בארץ ואנחנו יודעים לספק ייעוץ ושירות בכל מה שנוגע לדודים, בכל סוגי הדודים ועבור כל צורך. אל תשאירו את עצמכם באפלה – פנו לסולרית והבטיחו לעצמכם מענה מקצועי שיסייע לכם לקבל החלטות נכונות לגבי חימום המים בבית שלכם.

השירות ניתן בכל אזור הצפון, ובדגש על חיפה ואזור הקריות – קריית ים, קריית מוצקין, קריית אתא וקריית ביאליק.


חימום מים הוא לא עניין של מה בכך

אנחנו מבינים היטב את חשיבות חימום המים עבור איכות החיים היום יומית שלכם ולא מקלים בכך ראש. פנו אלינו בכדי להבטיח שהשירות שתקבלו עבור הדוד בבית שלכם יהיה ברמה הגבוהה ביותר.
השירות ניתן בכל אזור הצפון, ובדגש על: חיפה ואזור הקריות – קריית ים, קריית מוצקין, קריית אתא וקריית ביאליק.
התקנת דוד בצפון זה רק סולרית! פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד או חייגו: 072-3258029