התקנת דודי שמש לעסקים

דודי שמש יכולים להקטין משמעותית את הוצאות החשמל. יכול להיות שעוד לא התקדמתם לדוד שמש בעסק אך בבית הוא כבר עומד ופועל זמן רב. חשוב שתדעו השינוי זה יהיה מבורך גם עבור העסק שלכם. זה הזמן להבין אלו עסקים בכלל צריכים דודי שמש ומדוע הם יהיו כל כך יעילים וחשובים.

למה כדאי להתקין דודי שמש?

התקנת דודי שמש היא אחת הפעולות הטובות ביותר שהעסק יכול לקבל. אמנם מדובר בהחלטה שהעלות לה לא תהיה כל כך זולה, כאשר דוד שמש יכול לעלות בעצמו הרבה עוד לפני ההתקנה, אך לאחר מכן מדובר בחיסכון גדול מאוד. החיסכון יכול להיות משמעותי עוד יותר אם תבחרו בדוד שמש עמיד וחסכוני, כזה שלא יעשה לכם בעיות למשך שנים רבות. חשוב לדעת כי התקנת דוד שמש מועילה גם לסביבה ולא רק לעסק, כאשר החיסכון האנרגטי תורם להפחתת זיהום האוויר, עניין שנהיה משמעותי מאוד בחצי המאה האחרונה.

אלו עסקים צריכים דודי שמש?

יש מגוון רחב של עסקים שבהם יש מקלחת ולמעשה אפשר לומר שבכל עסק כזה אפשר להתקין דוד שמש ואף רצוי. מדוע דוד שמש יהיה עדיף? גם אם יש דוד חשמל הוא יעשה רק חצי עבודה, הרי מי שרוצה להתקלח אחרי שהוא עבר עיסוי נעים או שהוא יצא מהסאונה או הבריכה, יצטרך לחכות עשר דקות עד רבע שעה כדי להתקלח. עם דוד שמש בעסקים מסוג זה, אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוחות שלכם ייהנו. חשוב לזכור גם שעסקים כמו בריכות ציבוריות חייבים דודי שמש ולא רק כדי לחמם את המים למקלחת אלא כדי לחמם את הבריכות עצמם, מה שלעתים חוסך אלפי שקלים.

התקנת דודי שמש לעסק

מי יכול להתקין דודי שמש?

רק מתקין מוסמך יכול לבצע התקנת דודי שמש. אנשים רבים בישראל מחליטים להתקין דוד שמש בעצמם ולמרות שהמשימה עוברת בהצלחה, לא כדאי לעשות זאת. יכול להיות שחלק אחד לא הותקן היטב או ששכחתם לבצע משהו, ואז בטווח הארוך תהיה בעיה שאליה כבר יהיה קשה מאוד לשים לב. התקנת דוד שמש היא משימה מורכבת מאוד שמחייבת גם מאמץ פיזי וקיבוע נכון של כל החלקים, ועבודה עם כלי עבודה שאין לכל אחד בבית. בקניית דוד שמש מחברה כלשהי כדאי לבחור גם באפשרות להתקנת דוד השמש באופן מקצועי מטעמה, הן לשם איכות ההתקנה והן לשם האחריות.

מה נדרש להתקנת דודי שמש?

כדי להתקין דוד שמש יש צורך לתכנן היטב היכן יעמדו כל החלקים. מיכל דוד השמש חייב להיות מקובע היטב לרצפה כאשר יש אפשרות להשכיב אותו ויש אפשרות להעמיד אותו. בחירת המנח המתאים לדוד השמש תהיה לפי מנח הגג, כאשר בגג רעפים בדרך כלל ישכיבו אותו כיוון שזו פוזיציה בטוחה יותר עבורו. אם העסק בנוי מגג שטוח הרי שיותר קל להתקין אותו, אך עדיין יש צורך להציב את קולט השמש באזור מואר. אם קולט השמש יהיה באזור מוצל, המערכת כולה לא תהיה יעילה מספיק.

מעוניינים בהתקנת דוד שמש לעסק או לבית פרטי?
חייגו עוד היום ונשמח להגיע בהקדם!