דודי חשמל

בחורף ובקיץ דוד חשמל מבטיח לכם מים חמים

חברת סולרית מתמחה בהתקנה ואחזקה של דודי חשמל

 
דודי חשמל הם צורך מהותי בבתים רבים גם כיום. גם כשאנחנו עוברים להסתמך יותר ויותר על אנרגיה סולרית ועל דודי שמש, דודי חשמל הם עדיין נחוצים משום שבבניינים רבים אין תשתית שמאפשרת דודי שמש ומשום שלאורך חודשים ארוכים בשנה דוד השמש הוא לא רלוונטי משום שמזג האוויר קר ואין שעות ארוכות של שמש לאורך היום. גם במגדלים רבי קומות, לדוגמה, יש צורך בדודים כאלה בשל הגג הקטן והדיירים הרבים. בחברת סולרית מועסקים מומחים להתקנה ולאחזקה של מערכות חימום ודודי חשמל. החברה שלנו מעניקה לכל פונה יחס אישי ומתאימה את הפתרון הטוב ביותר עבורו.

 
דודי חשמל
 

שירותי החברה כוללים:

  • התקנת היחידות

ההתקנה עצמה מתבצעת בצורה המקצועית ביותר על ידי אנשי מקצוע בתחום.
  • תיקון ותחזוקת מוצרים של החברות המובילות בתחום

אם יש תקלה, הטכנאים המקצועיים של סולרית ידעו לטפל בה בצורה היעילה ביותר וללא טעויות.
  • התקנת והחלפת מפסקים וטיימרים , שעוני שבת

רכיבים אלה, שהם חלק משמעותי מהשימוש שלכם בדוד החשמל, צריכים להיות מותקנים בצורה מקצועית ובמידת הצורך גם מוחלפים, כאשר יש בהם תקלה או שיש צורך לעדכן את המערכת.
  • החלפת שסתומי ביטחון ואל חוזר

בין מוצרינו ניתן למצוא דודי חשמל של היצרנים המובילים בישראל : כרומגן ואמישראגז (ראנד). נפחי היחידות (בליטר) נעים בין 30 ליטר ועד 200 ליטר. האחריות של סולרית על ההתקנה הינה שנתיים.

אם אתם זקוקים לדוד חשמל, חברת סולרית מבטיחה לכם מחירים אטרקטיביים!

אם אתם צריכים להתקין דוד חשמל, אתם רוצים לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר ובמחיר ההוגן ביותר. אנחנו בסולרית מתחייבים לשני הדברים גם יחד – דודי חשמל איכותיים מבית היוצר של החברות המובילות בשוק ומחירים שלא יחוררו את חשבון הבנק שלכם.
 
 
דודי חשמל כרומגן
כרומגן הינה יצרן מוביל לדודי חשמל, בקנה מידה ארצי.
 
 
דודי חשמל אמישראגז
דודי החשמל של אמישראגז מיוצרים מפלדות מערביות איכותיות בתהליך ייצור אוטומטי תוך.