נימרוד דודי שמש

 
נימרוד
צינורות סקדיול 40 והגנה קטודית
בנימרוד נוקטים באמצעים נוספים מלמניעת בעיית החלודה: כל צינורות הדוד הם מסוג סקדיול 40, צינורות ללא תפר הלחמה, שכולם עברו ציפוי באמאיל.

צינורות סקדיול הם בעלי אורך חיים גבוה פי כמה מזה של צינורות רגילים שמועדים להחלדה. בנוסף, בכל דוד הנמצאת גם הגנה קטודית, אנודת מגנזיום מיוחדת שמונעת אף היא קורוזיה מן הדוד ומרכיביו.
 
דודי שמש נימרוד
 
מעטפת חיצונית עבה ומבודדת
גוף הדוד מוכנס לתוך מעטפת חיצונית שנצבעה משני צדדיה בצבע קלוי בתנור למניעת קורוזיה (חלודה) ולהגנה מפגעי מזג האוויר, ולכן היא עמידה לאורך שנים. מסביב לגוף מוזרק בידוד פוליאוריטן איכותי שחוסך אנרגיה ומונע ביעילות איבוד חום מהמים, הכיפות מיוצרות מלוחות פלדה בעובי 4 מ"מ. לכן דודי נימרוד עמידים יותר ושומרים על חום המים לזמן רב יותר וחוסכים המתנה מיותרת לחשמל. התקן הישראלי לדודים הינו תקן רשמי מחייב ועם זאת קיימות דרישות רבות בתקן שבהן מפעלי נימרוד נותנים הרבה יותר.
יותר מהר, יותר בטוח
בכל דוד שמש המותקן בעמידה של חברת נימרוד מורכב גוף חימום ומאיץ חום בעל תו תקן כסטנדרט וללא תוספת מחיר, שנותן פתרון בטוח, מהיר וחסכוני לחימום מהיר של המים.
 
סוגי דודי שמש נימרוד
 
יצרן : נימרוד
נפח דודי שמש (ליטר) : 80, 120, 150, 200
אחריות יצרן : 5 שנים
אחריות גוף חימום : שנה
אחריות התקנה : שנתיים
 
איכות עד הפריט האחרון
מחלקת בקרת האיכות בדיקות יסודיות לכל אורך שלבי הייצור. הדוד והצנרת נבדקים בלחץ של 13 אטמוספרות להבטחת האטימות והחוזק. גם מערכת החשמל נבדקת כדי לוודא שכל דוד שנשלח ללקוח יתפקד בצורה מושלמת. כל דודי שמש נימרוד נושאים תו תקן של מכון התקנים הישראלי ואת סמל האמאיל. בנוסף לתקן הישראלי לנמרוד תקן ספרדי ואוסטרלי אחד התקנים המחמירים בתחום האנרגיה סולארית. על כל דוד קיימת מדבקת ברקוד שמאפשרת פיקוח ומעקב הדוקים לייעול השירות. מחלקת השירות של החברה מבצעת את כל עבודות התחזוקה הנדרשות באופן מקצועי ומיומן. הכל כדי להבטיח ללקוחות נימרוד מוצר מעולה עם גב רחב לאורך שנים.

מפעלי נימרוד משתמשים בטכנולוגיית הזרקת אמאיל. טכנולוגיה זו מונעת את הצורך בביצוע ריתוכים לאחר גמר הציפוי. בנימרוד, לפני שמתחיל תהליך הציפוי, מתבצע ניקוי של פנים הדוד על ידי גרגרי מתכת ולא באמצעות חומצות שמזיקות למתכת של הדוד וגורמות לזיהום הסביבה.

ציפוי האמאיל של נימרוד עובר קליה בתנור חום של 850 מעלות צלסיוס. חומרי הגלם מיובאים ממפעלים במערב אירופה אשר עומדים בתקנים בינלאומיים לציפוי באמאיל, ולא ממזרח אירופה.